O mnie

O mnie

Natalia Grębowicz-Kamińska

27- latka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz katowickiego AWFu na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Kilka lata temu obroniła również licencjat z Finansów i Rachunkowości na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.

Po studiach na AWF przez 2,5 roku pracowała jako Specjalistka ds. Marketingu i Sprzedaży w jednym z klubów piłkarskiej Ekstraklasy.

W styczniu 2015 roku, w ciągu kilku dni dowiedziała się, ze podążając za sercem, po przeprowadzce na drugi koniec świata zostanie „gaijin”.

Na początku przerażona, z czasem stwierdziła, że wyjazd może okazać się przygodą życia i postanowiła podzielić się wrażeniami ze światem za pomocą bloga.

Napisz do mnie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi przez Administratora strony www.miss-gaijin.pl, informacji w celach nawiązania kontaktu i korespondencji, zgodnie z postanowieniami RODO. Oświadczam, że dane w formularzu podaję dobrowolnie i pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu m.in. poprzez wysłanie maila w tym przedmiocie na adres mailowy missgaijin.pl@gmail.com

Formy współpracy:

  • pomoc w organizacji wyjazdów do Japonii
  • reklama na stronie i w social media
  • recenzje produktów
  • oferty partnerskie
  • kampanie niestandardowe
  • artykuły sponsorowane

Miss Gaijin w mediach

Zakładka ” O mnie” zawiera informacje na temat autorki bloga Miss Gaijin- Natalii Grębowicz- Kamińskiej.