O mnie

O mnie

Natalia Grębowicz-Kamińska

28- latka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz katowickiego AWFu na kierunku Zarządzanie w Sporcie. Kilka lata temu obroniła również licencjat z Finansów i Rachunkowości na Krakowskiej Akademii im. Frycza Modrzewskiego.

Po studiach na AWF przez 2,5 roku pracowała jako Specjalistka ds. Marketingu i Sprzedaży w jednym z klubów piłkarskiej Ekstraklasy.

W styczniu 2015 roku, w ciągu kilku dni dowiedziała się, ze podążając za sercem, po przeprowadzce na drugi koniec świata zostanie „gaijin”.

Na początku przerażona, z czasem stwierdziła, że wyjazd może okazać się przygodą życia i postanowiła podzielić się wrażeniami ze światem za pomocą bloga.

Dziś po kilku latach doświadczeń, zdobywania wiedzy i życia wśród Japończyków opisuje Wam na blogu swoje życie codzienne w Japonii, dzieli się poznanymi przepisami kulinarnymi, a przede wszystkim próbuje pomagać w jak najlepszym zorganizowaniu Waszych wyjazdów do Japonii.

Dzięki licznym wpisom na temat podróżowania po Kraju Kwitnącej Wiśni, setkom zdjęć oraz tysiącom przebytych kilometrów Miss Gaijin może być dla Was skarbnicą wiedzy na temat Japonii.

Nie porzucając swojej pasji co jakiś czas publikuje również wpisy o tematyce sportowej ;)

Miss Gaijin w mediach

Napisz do mnie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

captcha

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesyłania mi przez Administratora strony www.miss-gaijin.pl, informacji w celach nawiązania kontaktu i korespondencji, zgodnie z postanowieniami RODO. Oświadczam, że dane w formularzu podaję dobrowolnie i pozostaję świadomy/a, że mogę w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym powyżej celu m.in. poprzez wysłanie maila w tym przedmiocie na adres mailowy missgaijin.pl@gmail.com

Formy współpracy:

  • pomoc w organizacji wyjazdów do Japonii
  • reklama na stronie i w social media
  • recenzje produktów
  • oferty partnerskie
  • kampanie niestandardowe
  • artykuły sponsorowane

Zakładka ” O mnie” zawiera informacje na temat autorki bloga Miss Gaijin- Natalii Grębowicz- Kamińskiej.