Natalia

WSPÓŁPRACA

Cześć! Mam na imię Natalia. Od dziecka byłam pewna, że moja praca związana będzie ze sportem. W tym też kierunku planowałam rozwijać swoją karierę. Jednak żebyśmy się dobrze zrozumieli – nie chciałam być sportowcem. Biegać za piłką ani skakać o tyczce. W planem było być po tej drugiej stornie- organizować mecze, negocjować ze sponsorami, przygotowywać oferty współpracy i zarządzać klubami. Mieszkając w Polsce, pracowałam w charakterze specjalistki ds. marketingu w jednym z klubów piłkarskiej Ekstraklasy.

Tam też poznałam mojego męża, z którym pięć lat temu przeprowadziłam się do Japonii. On był bramkarzem w klubie JLeague, a ja zaczęłam prowadzić bloga miss-gaijin.pl . W związku z tym, że nigdy nie potrafiłam usiedzieć bezczynnie w jednym miejscu, zaczęłam podróżować po Japonii, poznawać ten kraj i jego ludzi, a wszystkim dzielę się nie tylko na blogu, ale także za pomocą Instagrama, Twittera, Facebook’a i You Tube’a.

O wyjeździe na drugi koniec świata dowiedziałam się nagle, a zaledwie w ciągu 3 dni wywracając wszystko do góry nogami postanowiłam rozpocząć przygodę życia. Po 5 latach mieszkania w Kraju Kwitnącej Wiśni  w tym roku wróciłam do Polski. Teraz doradzam ludziom w planowaniu podróży do Japonii, znajduję w tym kraju ukryte perełki, które nie są uwzględnione w typowych przewodnikach i dzielę się nimi z moimi czytelnikami. Za pomocą bloga przekazuję również poznane przepisy na japońskie potrawy. Wydałam też swojego pierwszego ebook’a kulinarnego

“Miss Gaijin w kuchni. Japonia na talerzu cz. I”

Dodatkowo, wciąż dbam o to by rozwijać się zarówno w zakresie fotografii oraz w tworzeniu materiałów filmowych. Więcej na mój temat znajdziesz w zakładce O MNIE.

Dlaczego powinniśmy zacząć współpracę ?

Miss Gaijin skupia wokół siebie nie tylko pasjonatów Japonii, ale i po prostu miłośników podróży. Wyjazdy do Kraju Kwitnącej Wiśni cały czas zyskują w Polsce na popularności, dzięki czemu moje przygody śledzi już kilkutysięczna grupa odbiorców.

W ciągu ostatniego pół roku bloga odwiedza miesięcznie średnio 7600 UU. Mojego Instargama obserwuje ponad 8600 osób, a konto na Twitterze ponad 3200.

Dzielę się z nimi nie tylko podróżniczymi tip’ami, ale i miejscami, w których warto zarezerwować nocleg, czy poradami na temat tego, co przyda im się podczas podróży. Podpowiadam też jakich składników użyć przyrządzając prawdziwe japońskie potrawy. Sama nie organizuję jeszcze wyjazdów grupowych, za to bardzo chętnie współpracuję z biurami podróży. Oprowadzając po japońskich miastach grupy, które im zaufały, dzielę się z nimi nie tylko wiedzą na temat odwiedzanych miejsc, ale też swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas życia w tym kraju.

 

Co najważniejsze moich czytelników nie interesuje jedynie Japonia, ale też inne kraje i miejsca, które odwiedzam. Na blogu można znaleźć materiały z Grecji, Kuby czy Korei Południowej. Dzięki rodzicom, którzy zaszczepili we mnie pasję do podróży w swoim życiu odwiedziłam już w sumie 26 krajów. A to z całą pewnością dopiero początek!

Drugą grupą odbiorców mojego bloga są fani sportu. Ze względu na moją pasję jak i to, że prywatnie jestem żoną zawodowego piłkarza, moimi czytelnikami są osoby nie tylko interesujące się piłką nożną, ale i te bezpośrednio związane ze światem sportu. Za pomocą Twitter’a dzielę się doświadczeniami związanymi zarówno z podróżami jak i właśnie informacjami i przemyśleniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń w świecie sportowym. Od kogo uczyć się marketingu i promocji produktów związanych ze sportem, jak nie od Japończyków?

Do każdej współpracy podchodzę w sposób indywidualny. Bardzo ważne jest dla mnie, by materiał dostarczany moim czytelnikom był jakościowy i uczciwy, a Partner, z którym współpracuję zadowolony i chętny na “związek” na lata 😉

Jeżeli widzisz, że moglibyśmy nawiązać współpracę bądź masz jakieś pytania- po prostu- napisz do mnie!

NAJPOPULARNIEJSZE WPISY

Miss Gaijin w mediach

Social media

Proponowane formy współpracy

 • Pisanie artykułów
 • Wyjazdy influencerskie
 • Test sprzętu
 • Relacje i ocena hoteli
 • Programy afiliacyjne
 • Specjalnie dedykowane kampanie reklamowe
 • Sponsorowane artykuły i posty w SM
 • Konkursy i rozdania
 • Recenzje produktów
 • Materiały wideo
 • Pomoc w organizacji wyjazdów do Japonii

To jednak nie wszystko! Jeżeli masz jakiś inny pomysł na współpracę to jestem otwarta na różnego rodzaju niestandardowe promocje!

Kontakt

Pobierz PDF

                                                                                                                                     Media KIT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Akceptuję Czytaj więcej